בלוג

פרוייקטים פי וי סי

רצפת פי וי סי PVC

בבואך לבחון רצפת פי וי סי חשוב מאוד לבדוק את תכונות החומר, את יתרונותיו וחסרונותיו של פי וי סי לריצפה.
פי וי סי בשמו הלועזי פוליוויניל כלורי הוא חומר המורכב מ 57% כלור ו 43% פחמן. ייצור PVC חוסך משאבים טבעיים יותר מרוב הפולימרים האחרים והוא מסתמך פחות על גזים טבעיים או נפט גולמי – שניהם משאבים שאינם מתחדשים. ל- PVC יש תכונות מצוינות כולל עמידות באש, עמידות בלחץ וגמישות.

קרא עוד
פיויסי

פי וי סי PVC

רצפת פי וי סי, ריצוף פרקט או אולי ריצוף מאבן מקרמיקה או פורצלן – מבולבלים? גם אנחנו, הליך בחירת אפשרויות הריצוף עבור ביתך מגוונות מאוד, ומאוד תלויות בטעם שלך ובסגנון של הבית, אנחנו נציע לך משהו פשוט, עמיד וכל זאת בביצוע מהיר וזול יחסית לכל רצפה אחרת, רצפת פי וי סי.

קרא עוד
פי וי סי תעשייתי שחור

פי וי סי תעשייתי

חמש סיבות מדוע לבחור אריחי PVC תעשייתי, יצרנים ומפעלים רבים בחרו להשתמש בפי וי סי תעשייתי ברצפת היצור או במחסנים כדי להפוך את הרצפה שלהם לרצפה עמידה לאורך זמן, פי וי סי תעשייתי הינו המשטח המתאים ביותר לתעשייה הן בחללי ייצור והן באחסנה.

קרא עוד
ריצוף ויניל או פיויסי?

פי וי סי ביתי הפתרון לעיצוב הבית 

פי וי סי ביתי הינו פי וי סי המותאם ליחידות מגורים ומשרדים, העיצובים והצבעים מגוונים מאוד וניתן להתאים את הפי וי סי לכל חדר או מרחב, ישנה אפשרות לשילוב מספר צבעים וטקסטורות וליצור דוגמאות של שטיחונים במרכז החדר.

קרא עוד
הדבקת פי וי סי PVC  לרצפה

הדבקת פי וי סי PVC  לרצפה

הדבקת פי וי סי PVC  לרצפה הינו הליך פשוט במידה מסויימת אך יחד עם זאת מאוד מוקפד בשלבים, אין לדלג על שום שלב, משום שהתוצאה עלולה להיות עגומה מאוד.
ריצוף PVC,  הידוע גם ריצוף ויניל, הוא חומר זול הניתן להתקנה  במהירות על כל משטח שטוח. עמיד במים עמיד, בעל עמידות של שנים שנים עם תחזוקה מינימלית כדי לשמור על המראה שלו.

קרא עוד
פרוייקטים פי וי סי

איפוא לקנות פי וי סי לגן ילדים

ש לכם גן ילדים מעוצה ויפה אבל משהו בריצוף לא משדר חמימות, פי ויסי הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם, אז איפוא אפשר לקנות פי וי סי לגן ילדים?

אצלנו תוכלו למצוא המון סוגים של פו וי סי המותאם לגני ילדים, ומדוע מותאם? מכיוון שיש לנו מבחר עצום של דוגמאות ציבעוניות עם ציורי ילדים ואיורים אחרים בצבעים מרהיבים שמגרים את החושים של הפעוטות לצבעים וצורות.

קרא עוד
אריחי פי וי סי

אריחי פי וי סי

אריחי פי וי סי או ריצוף ויניל השתלטו על ריצוף הבתים, לאחר עשרות שנים של פופולריות מוצדקת בעיקר בחדרים שאינם למגורים הדורשים חומרים בטוחים ועמידים שקל לנקות אותם, כגון בתי ספר, בתי חולים, מרכזי ספורט, חדרי כושר וחנויות, עכשיו זה מגיע גם לבתים שלנו.

קרא עוד
פרוייקטים פי וי סי

איפוא אפשר לקנות ריצוף פי וי סי

איפוא אפשר לקנות ריצוף פי וי סי? שואלים בעיקר משכירי דירות, מהסיבה שהם רוצים לשדרג את הנכס לפני השכרה אך הרצפה המכוערת לא מאפשרת להם לקבל מחיר טוב ולכן הם מחפשים דרכים מהירות וזולות לשדרג את הבית, בעיקר מדובר במטבחים חדרי ילדים שרותים ואמבטיה ובדרום תל אביב מדובר על הבית כולו.

קרא עוד
PVC   דוגמאות פי וי סי

PVC   דוגמאות פי וי סי -קטלוג

בחירת פי וי סי למרחב כמו מטבח סלון מקלחת או חדרי ילדים כרוך בלא מעט התלבטויות ולכן יש להחשף לכמה שיותר דוגמאות של פי וי סי , באתר שלנו מבחר גדול של דוגמאות של פי וי סי למרחבים שונים בבית ובמשרד ואף דוגמאות של פי וי סי תעשייתי.

קרא עוד