פי וי סי לבתים ומשרדים ולתעשייה

פי וי סי לבתים ומשרדים ולתעשייה

ריצוף פי וי סי הופך להיות יותר ויותר מקובל  בחללי הבית והן במשרדים, ישנן סיבות רבות להיותו של פי וי סי מקובל יותר כפתרון ריצוף, והסיבה העיקרית היא שהשדרוג יכול להתבצע במהירות ובהשקעה קטנה יחסית והתוצאה מדהימה.

מגוון עיצובים

ריצוף פי וי סי מציע שפע של אפשרויות עיצוב, החל מדוגמאות עץ ואבן ועד עיצובים מופשטים. הגיוון הזה מאפשר לבחור סגנון ריצוף המשלים את עיצוב הפנים של כל חלל בבית ובמשרד ואפילו ברשתות שיווק. ברשתות שיווק של מזון וביגוד כולם עברו לחיפוי רצפה בפי וי סי בשל הנוחות הרבה הן בתיקון פגמים והן בשל תחזוקה פשוטה.

יתרונות

היתרון המשמעותי ביותר הוא העמידות וקלות התקנה. מעבר לכך יש אפשרויות מגוונות מאוד שמאפשרות התאמה של סוג וצבע לכל מטרה החל ממחסנים דרך אזורים לחים כמו אמבטיות ושירותים דרך מפעלי תעשייה ומחסנים, בתעשייה משתמשים ב- פי וי סי תעשייתי שמותאם לאזורים קשוחים יותר מבחינת תעבורה כולל תעבורת מלגזות ורובוטים.

אידיאלי למשרדים

ריצוף פי וי סי מתאים במיוחד לחלל משרדים. במשרדים יש תנועה רבה ויש צורך בניקיון יומיומי, פי וי סי יכול לחסוך בעלויות התחזוקה ולהיראות כמו חדש שנים רבות, פעם בשנה אפשר למרוח וקס מיוחד לפי וי סי שיגרום להברקה.

התקנה ותחזוקה קלה

ריצוף ויניל פי וי סי, כפי שהוזכר כאן, ידוע בהתקנה הקלה שלו. תכונה זו היא יתרון עבור אלה המחפשים פתרון ריצוף ללא פירוק ריצוף ישן, ניתן להתקינו על כל רצפה ובתנאי שהיא מפולסת. בנוסף, דרישות התחזוקה הנמוכות הופכות אותו לאופציה אטרקטיבית עבור שטחי משרדים עמוסים, מה שתורם לחסכון בטווח הארוך.

עובי צבע ויישומים

ריצוף פי וי סי מגיע בעוביים שונים, המתאים ליישומים שונים. לדוגמה, ישנם גלילי ריצוף פי וי סי בעלי עובי דק או עבה המתאימים לרצפת הבית, המשרד, לבית החולים ולמפעלים יש פי וי סי תעשייתי חזק במיוחד ונגד החלקה בעוביים שונים ובצבעים מגוונים, ניתן להתקין צבעים שונים באזורים שונים במחסן או במפעל תעשייה עם סימונים מיוחדים על הרצפה ועם סימון שבילים למלגזות ולהולכי רגל, לגבי רובוטים ישנם מחסנים בהם מסלולי הרובוטים מוגדרים בפס ציבעוני שהרובוט עוקב אחריו, כל רובוט והגדות הצבע שלו.

ריצוף פי וי סי בולט כבחירה רב-תכליתית ופרקטית לבתים, למשרדים ולתעשייה. עם מגוון רחב של עיצובים והתקנה קלה, הוא נותן מענה לצרכים המגוונים של הצרכנים. ריצוף פי וי סי מספק פתרון אטרקטיבי ופונקציונלי למי שמחפש אפשרות ריצוף חסכונית ומושכת חזותית. ניתן לראות כאן את קטלוג פי וי סי שלנו

לקריאה נוספת
המרכז הישראלי לפרקטים פיויסי שטיחים מקיר לקיר ודשא סינטטי
המרכז הישראלי לפרקטים ופיויסי

המרכז הישראלי לפרקטים בהנהלת שרון וצוות מיומן של מתקינים, יגיעו לביתך ויעניקו לך יעוץ מקצועי לגבי התקנות בהתאם למשטחים ובהתאם - קראו עוד

מה ההבדל בין ריצוף פיויסי לריצוף ויניל
blank

הרבה שואלים אותי מה ההבדל בין ריצוף עם יריעות פיויסי לויניל, אז כבר אענה לכם בתחילת הפוסט - אין הבדל - קראו עוד

מה כדאי לגן ילדים פיויסי או שטיח
פי וי סי אותיות tarkett

עד לפני עשור או שניים השטיחים מקיר לקיר היו הלהיט בגני ילדים ובמשרדים, עד היום ניתן לראות מספר משרדים שטרם - קראו עוד

טיפים לאחזקה וניקוי רצפת ווניל – פי וי סי
טיפים לאחזקה וניקוי רצפת ווניל – פי וי סי

איך לנקות רצפות ווניל או בשפתינו פי וי סי, ראשית יש לשמור יש הפי וי סי מפני שני האויבים הגדולים - קראו עוד

טיפים לבחירת ריצוף
פרוייקטים

צבע הריצוף או חיפוי הרצפה משמעותי מאוד לאווירה אותה תרצו להשיג בבית או במשרד, ולא חשוב בשלב זה אם אתם - קראו עוד

איך לשדרג בית עם ריצוף פיויסי
איך לשדרג בית עם ריצוף פיויסי

אתם נכנסים לדירה מיד שנייה וצריכים כבר לחשוב על שיפוץ כדי להפוך אותה לדירת החלומות שלכם, פיויסי הוא אחד הפתרונות - קראו עוד

צריך עזרה? שלח הודעה בוואטסאפ
התקשרו לקבלת יעוץ