איפוא אפשר לקנות ריצוף פי וי סי

פרוייקטים פי וי סי

איפוא אפשר לקנות ריצוף פי וי סי? שואלים בעיקר משכירי דירות, מהסיבה שהם רוצים לשדרג את הנכס לפני השכרה אך הרצפה המכוערת לא מאפשרת להם לקבל מחיר טוב ולכן הם מחפשים דרכים מהירות וזולות לשדרג את הבית, בעיקר מדובר במטבחים חדרי ילדים שרותים ואמבטיה ובדרום תל אביב מדובר על הבית כולו.

פי וי סי יכול להסתיר רצפה מכוערת ובלוייה ואפילו הרוסה, אך נא לשים לב ברצפה חייבת להיות ישרה ללא חורים ואם ישנם כאלה יש לסתום אותם לפני הנחת הפי וי סי. השינוי הוא משמעותי ורואים הבדל גדול לפני וחרי הנחת הפי וי סי, העלות הכי נמוכה שאפשר לקבל על פני כל טיפול בריצוף והמהירות מדהימה, תוך זמן קצר מאוד, יום יומיים הרצפה כולה משודרגת, והעיצוב פתוח לכל חלום שיש לכם מגוון צבעים וציורים.

למה פי וי סי – למה משכירי הדירות התאהבו בפי וי סי

יש מספר סיבות לבחור פי וי סי –

המחיר- נמוך מאוד יחסית לכל צורת חיפוי אחרת גם החומר זול ויותר וגם העבודה.

המגוון והעושר של צורות גדלים וצבעים

אפשר לרצף פי וי סי על ידי גלילים ברוחב מטר או שני מטר ואפשר לרצף על ידי אריחים בודדים של פי וי סי הנדבקים אחד צמוד לשני בדיוק כמו ריצוף אבן.

עמיד לאורך זמן ואנו סופג נזקים.

קל מאוד לתקן נזקים – מחליפים את החלק הפגוע בלבד.

קל ופשוט לנקות פו וי סי

בגלל העיצוב

אין סוף של דוגמאות וצבעים שניתן להתאים לכל מרחב החל ממטבחונים ומטבחים , חדרי אמבטיה, מקלחונים, שרותים,עליות גג, מחסנים, פרוזדורים, חדרי ילדים, משרדים להשכרה ועוד…

כל הסיבות הללו גרמו לציבור משכירי הדירות להתאהב בפי וי סי מכיוון שעלויות של התחזוקה של פי וי סי מאוד נמוכות כאשר הדירה מרוצפת בפי וי סי. ולכן הטרנד של פי וי סי בדירות שכורות גדול מאוד ותופס תאוצה רבה.

צריך עזרה? שלח הודעה בוואטסאפ
Call Now Buttonהתקשרו לקבלת יעוץ