פי וי סי בראשון לציון

פרוייקטים

ביצעתי מאות עבודות פי וי סי בראשון  עם מגוריי, בראשון לציון די מכירים אותי, את העבודות שלי ואת המחוייבות שלי לשלמות כולל גימורים בהתקנות של פי וי סי ופרקטים.

פי וי סי ופקרקטים הם חומרים מעוליםלחיפוי רצפה מכוערת את ריצוף פגום וניתן לשדרג את הבית במהירות ובנראות אופימלית תוך זמן קצר ולחסוך בזמן ובבלאגן של החלפת ריצוף, אבל יותר מכך חשוב לציין כי ריצופים של פי וי סי ופרקט יעילים מאוד לאזורים מסויימים ופחות באזורים אחרים בבית.

בחדרי שינה בהחלט הפרקט יכול להיות יעיל מאוד וליצור אווירה נעימה ותר מכל ריצוף אחר גם מבחינת הפרקטיות וגם החום שיוצר הפרקט, לעומת זאת בחדר שינה של ילדים הייתי מאוד ממליץ על פי וי סי צבעוני המתאים לחדר ילדים,

ביצעתי עשרות חדרים כאלו בראשון לציון, ואף הוספתי תוספת מיוחדת המשדרגת את ריצוף הפי וי סי, הוספתי שכבת ספוג מתחת לפי וי סי שנתנה תחופשה של שטיח, כלומר הוספתי רכות נוספת לפי וי סי, שכבה זו הכניסה לחדר רכות נוספת לילדים ששיחקו על הפיויסי מבלי לחשוש מנפילה או פציעה, הפיויסי ספג הכל, זהו יתרון מאוד משמעותי לחדרי ילדים וגם לגני ילדים.

תושבי ראשון לציון לא צריכים לרוץ לתל אביב ולשלם הובלה ולחפש חנייה, אני אגיע אליכם עם מבחר אפשרויות של ריצוף ותוך זמן קצר אבצע את ההתקנה לשביעות רצונכם.

 

צריך עזרה? שלח הודעה בוואטסאפ
Call Now Buttonהתקשרו לקבלת יעוץ