איפוא לקנות פי וי סי לגן ילדים

פרוייקטים פי וי סי

יש לכם גן ילדים מעוצה ויפה אבל משהו בריצוף לא משדר חמימות, פי ויסי הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם, אז איפוא אפשר לקנות פי וי סי לגן ילדים?

אצלנו תוכלו למצוא המון סוגים של פו וי סי המותאם לגני ילדים, ומדוע מותאם? מכיוון שיש לנו מבחר עצום של דוגמאות ציבעוניות עם ציורי ילדים ואיורים אחרים בצבעים מרהיבים שמגרים את החושים של הפעוטות לצבעים וצורות.

סוגי הפי וי סי שלנו יוצרים אוירה צבעונית ומשעשעת ומאתגרת לילדים הקטנים ויוצרים סביבת עבודה עשירה בצבעים ושמחה.

יתרון נוסף וחשוב שיש לפי וי סי בנוסף לחיות הצבעונית והדינמית היא גמישותו, הפי וי סי הוא חומר גמיש בעל יכולת ספיגה טובה במקרה של נפילות, הוא מרכך את הנפילה ולכן ילדים קטנים פחות נפגעים בגני ילדים עם פי וי סי.

אלמנט נוסף של ריכוך שאפשר להוסיף מתחת לפי וי סי הוא משטחי בטיחות ספוגיים, מדובר בספוגים בדרגות קושי שונות שניתן להכניסם מתחת לפי וי סי או אפילו מתחת לדשא סינטטי במגרשי משחקים והם מרככים במאה אחוז את הנפילה, בגני ילדים עם פי וי סי ומשטחי בטיחות דווח בשנה שעברה על אפס מקרה חבלה כתוצאה מנפילות, כאשר בשנים קודמות דווחו באותם הגנים מספר מקרים של חבלות בראש ומספר מקרים של שברים בגפים העליונות.

ניתן להזמין הובלה את הפיויסי עד לגן וניתן אף להזמין התקנה שתתבצע בשעות שהגן אינו עובד במהירות ובדייקנות ולמחרת תכנסו לגן נקי ומסודר והכ חשוב בטוח יותר.

בטיחות

בגנים פרטיים הגננות מעדיפות להתקין משטחי פי וי סי עם משטחי בטיחות וזאת משום האחריות האישית הבטיחותית של הגננות בגנים הפרטיים ואילו בגני ילדים ציבוריים העחריות אמורות לשאת בהוצאות, אז באמת ישנן מועצות אזוריות שמבצעות זאת אך ישנן שלא מפאת בעיות תקציב, לאחרונה קיבלנו פניות של ועדי הורים של גני ילדים שמימנו את הביצוע ובכך החליטו להגן על ילדיהם בכל מחיר.

נשמח לעמוד לרשותכם עם הצוות שלנו להנחת רצפת פי וי סי עם או בלי משטח בטיחות  ובאיכות ללא פשרות.

צריך עזרה? שלח הודעה בוואטסאפ
Call Now Buttonהתקשרו לקבלת יעוץ