פי וי סי ביתי הפתרון לעיצוב הבית 

ריצוף ויניל או פיויסי?

פי וי סי ביתי הינו פי וי סי המותאם ליחידות מגורים ומשרדים, העיצובים והצבעים מגוונים מאוד וניתן להתאים את הפי וי סי לכל חדר או מרחב, ישנה אפשרות לשילוב מספר צבעים וטקסטורות וליצור דוגמאות של שטיחונים במרכז החדר.

העיצוב בפי וי סי ביתי הוא כיד הדמיון, ומעצבי הפנים מצליחים להשיג תוצאות מדהימות בשילוב של מספר סוגי פי וי סי ליצירות מופת, כמובן שכדאי לחפש במגזינים המתמחים בריצוף פי וי סי ביתי ולנסות לדלות משם עיצובים ורעיונות חדשים, או להמציא עיצוב חדש בשילוב של צבעים וטקסטורות וליצור עיצוב אישי.

היתרון הגדול של פי וי סי ביתי הוא בגמישות העיצוב, במראה הנקי בתחזוקה המאוד פשוטה וזולה של סוג ריצוף זה.

הפי וי סי הוא חומר מאוד עמיד ומחזיק שנים רבות ללא בלאי, הוא מגיע ברצועות של מטר ומעלה וההדבקה מהירה מאוד, אך כמובן יש לדאוג שמשטח העבודה עליו מודבק הפי וי סי בבית מוכן, כלומר נקי ומפולס, ללא שקעים וללא בליטות וככל שהמפלס מוכן מראש  מפולס וחלק כך התוצאה תהייה מושלמת יותר.

ניקיון הפי וי סי הביתי פשוט מאוד, קצת סבון ומים ולכתמים עיקשים ניתן להשתמש בכלור או במסיר אבנית, אך יש לנקוט בזהירות ולנסות את חומרי הניקיון על משטח פי וי סי מנותק, על שארית שהשארתם בזמן ההתקנה ולוודא שחומרי הניקיון אינם מזיקים לחומר.

מומלץ אחת למספר חודשים למרוח נוזל וקס להגנה, הנוזל מתייבש מהר ויוצר מראה מבריק עם שכבת הגנה שבסופו של דבר שומרת על המראה מפני כתמים, מחירו לא יקר והתוצאה מדהימה. שוב גם כאן יש לבצע תחילה ניסוי על משטח מנותק בכדי לבדוק אם המראה מוצא חן בעינכם, החומר נשחק עם הזמן ותלוי מאוד בשחיקה שהוא עובר ולכן כאשר הוא נשחק יש לחזור על הפעולה שוב.

פי וי סי הפך בשנים האחרונות למבוקש מאוד בקרב בעלי דירות המעוניינים לבצע שיפוץ מהיר ולא יקר ולשדרג את המראה, הביקוש גבוה במיוחד בקרב משכירי דירות שרוצים להשכיר את דירתם ולשדרג אותה במהירות ובמחיר שפוי ולא להשקיע הון בהחלפת רצפות או בהדבקת קרמיקה או פורצלן.

צריך עזרה? שלח הודעה בוואטסאפ
Call Now Buttonהתקשרו לקבלת יעוץ