עודפי פי וי סי בתל אביב

עודפי פי וי סי

עודפי יבוא או עודפי מלאי של פי וי סי ושאריות שנותרו מפרויקטים גדולים של התקנות פי וי סי הם הזדמנות מעולה לרכוש פי וי סי לחדרים קטנים מבלי לפשוט את הרגל.

עודפי פי וי סי מפרוייקטים

פרויקטים גדולים דורשים כמויות גדולות של משטחי פי וי סי לריצוף, פרויקטים כמו מגרשי ספורט גני ילדים מעבדות ומבני ציבור לעיתים קרובות מסתיימים עם עודפים לא קטנים.

בדרך כלל מדובר בפי וי סי מעולה בעל דרגות שחיקה גבוהות ובעלי איכות גבוהה משום שאדריכלים של פרויקטים גדולים אינם מתפשרים על האיכות ודורשים תקנים בינלאומיים העומדים בפני אש, שחיקה ובריאות.

עודפים אלו  נאספים למחסנים ואין שימוש בהם מכיוון שמדובר על כמויות קטנות שלא יכולות להכיל פרויקטים גדולים, ולכן מתקיני פי וי סי מנצלים את האפשרות להוציא למכירה את המשטחים הללו במחיר העלות ובתנאי שיוכלו להרוויח על הדבקת הפי וי סי.

עלות אחסון

גורם שני משמעותי הוא עלות האחסנה,  אחסון הפי וי סי עולה כסף והרבה ולכן יש נטייה להיפתר ממלאים כמה שיותר מהר לטובת מלאי חדש.

מה עוד שאין מדובר בכמויות מסחריות אלא בכמה עשרות מטרים שלכל היותר יתאימו לחדר אחד או שניים ולכן יש סיבה טובה לחסל מלאי כזה. ולכן עדיף לפנות מקום למלאי חדש ועכשווי.

בלאי

סיבה טובה נוספת להוצאת עודפי מלאי  לשוק ומהר הוא הבלאי של הפי וי סי, לאורך זמן הוא מתקשה ונשבר בייחוד בתנאים של קור וחום, מחסנים של פי וי סי באזור תל אביב מעדיפים להחזיק כמה שפחות מלאי במחסנים החמים שעם הזמן גורמים לבלייה מהירה של החומר.

סיכום

חשוב אם כך תמיד לחפש או לשאול את המתקין אם יש לו עודפים, סביר להניח אם אלו עודפים מפרויקטים שאיכותם תהייה טובה והמחיר יהיה זו משמעותית.

לקריאה נוספת
המרכז הישראלי לפרקטים פיויסי שטיחים מקיר לקיר ודשא סינטטי
המרכז הישראלי לפרקטים ופיויסי

המרכז הישראלי לפרקטים בהנהלת שרון וצוות מיומן של מתקינים, יגיעו לביתך ויעניקו לך יעוץ מקצועי לגבי התקנות בהתאם למשטחים ובהתאם - קראו עוד

מה ההבדל בין ריצוף פיויסי לריצוף ויניל

הרבה שואלים אותי מה ההבדל בין ריצוף עם יריעות פיויסי לויניל, אז כבר אענה לכם בתחילת הפוסט - אין הבדל - קראו עוד

מה כדאי לגן ילדים פיויסי או שטיח
פי וי סי אותיות tarkett

עד לפני עשור או שניים השטיחים מקיר לקיר היו הלהיט בגני ילדים ובמשרדים, עד היום ניתן לראות מספר משרדים שטרם - קראו עוד

טיפים לאחזקה וניקוי רצפת ווניל – פי וי סי
טיפים לאחזקה וניקוי רצפת ווניל – פי וי סי

איך לנקות רצפות ווניל או בשפתינו פי וי סי, ראשית יש לשמור יש הפי וי סי מפני שני האויבים הגדולים - קראו עוד

טיפים לבחירת ריצוף
פרוייקטים

צבע הריצוף או חיפוי הרצפה משמעותי מאוד לאווירה אותה תרצו להשיג בבית או במשרד, ולא חשוב בשלב זה אם אתם - קראו עוד

איך לשדרג בית עם ריצוף פיויסי
איך לשדרג בית עם ריצוף פיויסי

אתם נכנסים לדירה מיד שנייה וצריכים כבר לחשוב על שיפוץ כדי להפוך אותה לדירת החלומות שלכם, פיויסי הוא אחד הפתרונות - קראו עוד

צריך עזרה? שלח הודעה בוואטסאפ
התקשרו לקבלת יעוץ