עודפי פי וי סי בתל אביב

עודפי פי וי סי

עודפי יבוא או עודפי מלאי של פי וי סי ושאריות שנותרו מפרויקטים גדולים של התקנות פי וי סי הם הזדמנות מעולה לרכוש פי וי סי לחדרים קטנים מבלי לפשוט את הרגל.

עודפי פי וי סי מפרוייקטים

פרויקטים גדולים דורשים כמויות גדולות של משטחי פי וי סי לריצוף, פרויקטים כמו מגרשי ספורט גני ילדים מעבדות ומבני ציבור לעיתים קרובות מסתיימים עם עודפים לא קטנים.

בדרך כלל מדובר בפי וי סי מעולה בעל דרגות שחיקה גבוהות ובעלי איכות גבוהה משום שאדריכלים של פרויקטים גדולים אינם מתפשרים על האיכות ודורשים תקנים בינלאומיים העומדים בפני אש, שחיקה ובריאות.

עודפים אלו  נאספים למחסנים ואין שימוש בהם מכיוון שמדובר על כמויות קטנות שלא יכולות להכיל פרויקטים גדולים, ולכן מתקיני פי וי סי מנצלים את האפשרות להוציא למכירה את המשטחים הללו במחיר העלות ובתנאי שיוכלו להרוויח על הדבקת הפי וי סי.

עלות אחסון

גורם שני משמעותי הוא עלות האחסנה,  אחסון הפי וי סי עולה כסף והרבה ולכן יש נטייה להיפתר ממלאים כמה שיותר מהר לטובת מלאי חדש.

מה עוד שאין מדובר בכמויות מסחריות אלא בכמה עשרות מטרים שלכל היותר יתאימו לחדר אחד או שניים ולכן יש סיבה טובה לחסל מלאי כזה. ולכן עדיף לפנות מקום למלאי חדש ועכשווי.

בלאי

סיבה טובה נוספת להוצאת עודפי מלאי  לשוק ומהר הוא הבלאי של הפי וי סי, לאורך זמן הוא מתקשה ונשבר בייחוד בתנאים של קור וחום, מחסנים של פי וי סי באזור תל אביב מעדיפים להחזיק כמה שפחות מלאי במחסנים החמים שעם הזמן גורמים לבלייה מהירה של החומר.

סיכום

חשוב אם כך תמיד לחפש או לשאול את המתקין אם יש לו עודפים, סביר להניח אם אלו עודפים מפרויקטים שאיכותם תהייה טובה והמחיר יהיה זו משמעותית.

צריך עזרה? שלח הודעה בוואטסאפ
Call Now Buttonהתקשרו לקבלת יעוץ