טיפים לאחזקה וניקוי רצפת ווניל – פי וי סי

טיפים לאחזקה וניקוי רצפת ווניל – פי וי סי

איך לנקות רצפות ווניל  או בשפתינו רצפת פי וי סי, ראשית יש לשמור יש הפי וי סי מפני שני האויבים הגדולים אחד האבק והשני כימיקלים שיזיקו לכל ריצוף, בעיקר היזהרו כאשר אתם נכנסים לבית עם כתמי זפת מהים.

ניקוי פשוט וזול לפי וי סי

שמפו לשיער יכול מאוד לעזור בניקוי הרצפה על בסיס יומיומי הוא זול יותר מהחומרים המשווקים כיום במיוחד לפי וי סי והוא עושה את העבודה טוב יותר ועם ריח נעים יותר.

לטאטא מידי יום או יומיים את הרצפה אפשר גם עם שואב אבק כדי למנוע מהאבק להידבק לרצפת הווניל.

הברקת פי וי סי

פעם בשנה אפשר למרוח את רצפת הפי וי סי עם שעווה שתבריק אותו ותשמור על מראה מדהים כמו חדש, את השווה קל מאוד למרוח עם מטלית ספוג על מגב ופשוט לתת לזה להתייבש. כדאי למרוח שתי שכבות של השעווה ובשטיפה לא להשתמש בכימיקלים שיכולים להסיר אותו. בכל מקרה יש לקרוא על האריזה את הוראות היצרן לפני השימוש.

פי וי סי והצפת מים

לא להציף את המשטח עם מים, הם יכולים לחדור מבעד לסדקים ולנפח או הפי וי סי כדאי להשתמש בסמרטוט לח בלבד, ישנו פי וי סי חדש לגמרי באירופה שהחלו בשיווקו לפני מספר חודשים, מדובר בפי וי סי אריחים, כל אריח עבה במיוחד ואין צורך להדביקו משום שהוא מוחזק לרצפה בעקבות משקלו ושילובו בין שאר האריחים. המחיר בהתאם.

ריהוט כבד ופי וי סי

יש לדאוג מבעוד מועד למגני ריצפה לריהוט כבד, יש להניח על רגלי הרהיטים ספוגיות לבד בהדבקה, מגנים אלו ימנעו שקיעה של הפי וי סי ויחלקו את משקל הרהיט על שטח גדול יותר וכן ימנו שריטות בעת הזזת הרהיט.

להימנע מרהיטים עם גלגלים, הם גורמים לשחיקת הפי וי סי , ניתן להוסיף מתחת לכיסאות משרד עם גלגלים משטח נוסף של פי וי סי שקוף או שטיחון פי וי סי כפי שנהוג להניח במטבח ואז הוא יספוג את כל השריטות של גלגלי הכיסא.

כאשר דוחפים או מעבירים על משטח פי וי סי רהיטים או מכשירי חשמל כבדים הניחו מתחתם משטח רך למנוע את שריטת הפי וי סי אחרת שריטות אלו לא ייעלמו וישיאו צלקות על המשטח.

 

צריך עזרה? שלח הודעה בוואטסאפ
Call Now Buttonהתקשרו לקבלת יעוץ